You are currently viewing Nasze wolontariuszki nagrodzone

Nasze wolontariuszki nagrodzone

26 maja w Kętrzyńskim Centrum Kultury odbyła się uroczysta gala lokalnej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.
Celem Konkursu jest promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw i działań młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia: grupy rówieśniczej, sąsiadów, osiedla, szkoły klasy oraz upowszechnianie zachowań życzliwości na co dzień, jako antidotum na agresję i brutalizację życia.
Koncepcja Konkursu jest prosta. Każde miasto dokonuje wyboru 8 wolontariuszy, a następnie przedstawia całej Polsce swoją wspaniałą młodzież. Miło nam poinformować, że decyzją kapituły konkursu wśród tegorocznych laureatów znalazły się nasze wolontariuszki: Julia Trypucka, Maja Karanowska, Iza Ławrywianiec, Kinga Polakowska, Asia Skakuj i Weronika Szukis ❤️
Spośród laureatów lokalnej edycji konkursu kapituła wybiera jedną osobę, która reprezentuje nasze miasto na etapie ogólnopolskim. W tym roku była to JULIA TRYPUCKA. Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość: JULIA TRYPUCKA została laureatką XXVIII Ogólnopolskiej Edycji Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Gala odbędzie się 30.05 w Warszawie.
Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!

Dodaj komentarz