Witajcie po kilkutygodniowej przerwie. Spójrzcie! Maj rozgościł się na dobre, a z nim… matury. Dziewczyny jeszcze zmagają się z egzaminami, ale nie zapominają o Was
MAJA zapraszamy Was na kolejny warsztat. Tym razem zmierzymy się z własnymi KOMPLEKSAMI. Brzmi poważnie? No tak, bo wszyscy jakieś kompleksy mamy
Dlatego wspólnie zastanowimy się:
czym w ogóle są kompleksy?
skąd się biorą?
co nam robią kompleksy?
i jak się ich wreszcie pozbyć?
Podczas tej aktywności:
położymy nacisk na budowanie poczucia własnej wartości,
będziemy ćwiczyć się w dostrzeganiu nieszablonowego piękna swojego ciała.
Ponieważ temat jest dla wielu osób meeeega poważny, proponujemy wam nie jeden warsztat, a mix warsztatowy. Psycholog pomoże nam odczarować te nasze kompleksy, a potem… wyżyjemy się artystycznie Szykujcie się na nietypowe rzeźby…
Zapraszamy Was na spotkanie z dwiema energetycznymi kobietami Poznajcie je:
EWA JORKA – WYSOKOWICZ – psycholog, która w swojej pracy kieruje się głęboką wiarą w drugiego człowieka, jego potencjał, i indywidualne zasoby. Wierzy, że oparta na szacunku i akceptacji relacja z samym sobą jest podstawą szacunku i akceptacji w relacjach z innymi, a ciekawość do poznania drugiego człowieka skuteczną metodą porozumienia wolnego od oceniania i obwiniania. W swoim doświadczeniu zawodowym prowadziła warsztaty rozwojowe dla kobiet, warsztaty i konsultacje dla rodziców. Poza pracą fascynuje ją pilates i joga, kontakt z naturą oraz podróże. Prywatnie szczęśliwa żona i kochająca mama.
MAGDALENA DONAT – pedagog kulturoznawaca, instruktor szeregu technik plastycznych, m. in.: powertex, scrapbooking, mixedmedia, filcowanie, florystyka. Od ponad 10 lat prowadzi Pracownię Rękodzieła Magdekor.pl, w której kobiety w różnym wieku rozwijają pasję i wzajemnie się wspierają w procesach twórczych.
Warsztaty skierowane są do osób w wieku 14 – 19 lat z terenu powiatu kętrzyńskiego.
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?
Wypełnijcie ankietę on-line https://forms.gle/VoAAbSTFX4Q5NaiA8 w terminie do 22.05.2022 do godz. 20.00.
Spieszcie się, liczba miejsc ograniczona
Projekt finansowany ze środków Europejski Korpus Solidarności, realizowany w ramach współpracy Stowarzyszenia LEVEL UP i Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Sztama”