You are currently viewing Nasi wolontariusze

Nasi wolontariusze

Joanna Skakuj

Nazywam się Asia i jestem uczennicą i Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie. Uwielbiam gotować, oglądać seriale, słuchać muzyki oraz czytać książki. W wolnym czasie biorę udział w lokalnych wolontariatach, ponieważ czerpię z tego ogromną satysfakcję, zdobywam nowe doświadczenie i mogę pomagać innym.

 

 

Kinga Polakowska

Mam na imię Kinga. Interesuję się muzyką. Kocham czytać książki i grać na akordeonie. Wolne chwile lubię spędzać z rodziną i przyjaciółmi.

 

 

 

 

Amelia Ochocimska

Hejka! Jestem Amelka i mam 15 lat. Bardzo lubię czytać książki, szczególnie z gatunku fantasy. W wolnym czasie chodzę na spacery z moim psem.

 

 

 

Maja Karanowska

Mam na imię Maja. Interesuje się fizyką. Moim hobby jest granie na basie i jazda konna. Lubie czytać książki.

 

 

 

 

Julia Trypucka

Hejka, mam na imię Julka! Od wielu lat jeżdżę konno, obecnie uczę się też gry na pianinie. Jestem wielką miłośniczką kryminalistyki.

 

 

 

 

Izabela Ławrywianiec

Jestem Iza. Interesuję się muzyką, a w wolnym czasie śpiewam przy gitarze lub pianinie. W przyszłości chciałabym pomagać ludziom i sprawiać, aby byli bardziej pewni siebie oraz zauważali w sobie jak najwięcej piękna.

 

 

 

Weronika Szukis

Nazywam się Weronika. W wolnym czasie lubię malować i spędzać czas z bliskimi osobami. Interesuję się kryminalistyką i medycyną. Często udzielam się w wolontariatach, które sprawiają mi przyjemność i dają mi możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

 

 

 

Karolina Lisowska

Moją największą i najdłużej trwającą pasją jest literatura w każdej możliwej  postaci, a szczególnie ta powszechnie uznawana za nudną . Do tego dochodzi  fotografia, która skradła moje serce od momentu, w którym zarobiłam  na pierwszy aparat, a także studiowanie podcastów kryminalistycznych  o tematyce true crime.

 

 

Julita Jackiewicz

Mam na imię Julita. Uczę się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie na profilu biologiczno-chemicznym. Interesuję się wizażem, w wolnym czasie lubię rysować, oglądać seriale i grać w siatkówkę. Z chęcią pomagam innym, a udział w różnych projektach sprawia mi wiele radości.

 

 

 

Dominika Gałecka

Mam na imię Dominika. Uczę się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie. W wolnej chwili uwielbiam chodzić na spacer z moimi psami, a także czytać.

 

 

 

Julka Chomontowska

Hej! Jestem Julia, uczę się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie i działam społecznie dzięki „Sztamie”! Interesuje się aktorstwem oraz bardzo lubię pomagać innym. Gram w siatkówkę i lubię się uczyć języków obcych.

 

 

 

Natalia Deszczyńska

Hej, jestem Natalia. Uczę się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie na profilu biologiczno – chemicznym. W wolnej chwili lubię czytać książki, a także dekorować torty. Uwielbiam króliki.

 

 

 

Alan Sapiński

Cześć! Jestem uczniem Zespołu Szkół im. Marii Curie – Słodowskiej. Interesuję się koszykówką i programowaniem. Uwielbiam zwierzęta.

 

 

 

Katarzyna Deszczyńska

Mam na imię Kasia. Chodzę do I Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Kętrzyńskiego  w Kętrzynie i jestem na profilu humanistycznym. Interesuję się muzyką i gotowaniem.

 

 

 

Antonina Biały

Mam na imię Tosia. Chodzę do I Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Kętrzyńskiego  w Kętrzynie, jestem na profilu biologiczno – chemicznym.  W wolnym czasie lubię oglądać filmy, czytać książki i słuchać podcastów kryminalnych.

 

 

 

Martyna Młynarczyk

Nazywam się Martyna.  Jestem w 2 klasie liceum na profilu matematyczno-fizycznym. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi. Bardzo lubię słuchać muzyki, oglądać seriale i czytać ksiażki.

 

 

 

Maja Olejnik

Jestem Maja. Uczę się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie na profilu z rozszerzoną matematyką i językiem angielskim. Wolny czas lubię spędzać na słuchaniu muzyki lub spotkaniach z przyjaciółmi..

 

 

 

Wiktoria Wysocka

Hejka! Nazywam się Wika, chodzę do 2 klasy liceum. Rozszerzam matematykę i angielski. Interesuję się psychologią, lubię czytać książki i słuchać podcastów o tej tematyce. W wolnym czasie chodzę na siłownię, oglądam filmy, seriale oraz słucham muzyki.

 

 

 

Zofia Kuriata

Hej! Nazywam się Zosia, ale większość znajomych mówi na mnie Zof. Chodzę do 2 klasy o profilu biologiczno-chemicznym. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki, czasem maluję obrazy, a przy tym słucham podcastów o tematyce true crime. Skończyłam szkołę muzyczną o cyklu 6-letnim na fortepianie. Granie na tym instrumencie jest kolejnym z moich zainteresowań.

 

Zuzanna Ziejka

Hej! Nazywam się Zuzia, chodzę do I Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Kętrzyńskiego do klasy o profilu biologiczno – chemicznym. Moją pasją jest rysowanie. Uwielbiam to, od kiedy pierwszy raz wzięłam ołówek do ręki. W wolnym czasie słucham podcastów kryminalnych i czytam książki.

 

 

 

Magdalena Kowalczyk

Hejka! Nazywam się Magda, chociaż wolę, jeśli zwraca się do mnie Madzia. Jestem w 1. klasie liceum, gdzie rozszerzam biologię i chemię. Bardzo lubię czytać książki oraz spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną. W wolnym czasie gotuję lub piekę, słuchając przy tym muzyki lub oglądając jakiś film bądź serial.

 

 

Monika Pycko

Cześć, jestem Monika. Lubię kreatywne zadania oraz jestem gotowa do działania 🙂

 

 

 

Tatiana Trubych

Hej! Nazywam się Tatiana i jestem w 1. klasie liceum na profilu biologiczno- chemicznym. Uwielbiam słuchać muzyki i spotykać się ze znajomymi.

 

 

 

Julia Nurczyk

Hej! Mam na imię Julia , jestem w liceum w klasie biologiczno – chemicznej . Bardzo lubię gotować i podróżować.  Uwielbiam zwiedzać nowe miejsca , słuchać muzyki i spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

 

 

Dodaj komentarz