You are currently viewing Wspieramy młode talenty

Wspieramy młode talenty

Zapraszamy na koncert pt. „Polskie hity lat 80 i 90” w wykonaniu młodzież z Powiatowe Centrum Edukacyjne w Kętrzynie, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie i I Liceum Ogólnokształcące im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie. Będzie to występ młodych wokalistów, którzy wezmą udział w warsztatach wokalnych, które poprowadzi Margita Ślizowska.

Margita przedstawiła się następująco:

„Nazywam się Margita Ślizowska. Od zawsze robię to, co kocham. Podążam za swoimi marzeniami i udaje mi się je spełniać. Jestem dyplomowaną aktorką i wokalistką. Na profesjonalnej scenie pracuję od 1996 roku. Swoją karierę w 1996 roku zaczęłam od nagrań studyjnych i międzynarodowych tras koncertowych w chórkach z GWIAZDAMI polskiej sceny muzycznej. Współpracowałam m.in. z Urszulą, Piotrem Bukartykiem, Pawłem Steczkowskim, Sylwią Wiśniewską, Elektrycznymi Gitarami i Natalią Kukulską. Od 2003 roku ZAGRAŁAM kilkudziesięciu SPEKTAKLACH na deskach TEATRÓW MUZYCZNYCH m.in. warszawskich: Rampa, Syrena, Roma, Teatr Na Woli, Komedia czy sopockim Teatrze Atelier. Od 2008 roku GRAM w SERIALACH TV (“Złotopolscy”, “Pielęgniarki”, “Gliniarze”, “Diagnoza”, “Barwy szczęścia”, “Przyjaciółki” i wielu innych. W latach 1993– 2006 zdobyłam 21 NAGRÓD w ogólnopolskich KONKURSACH PIOSENKI. Jestem jurorką popularnego show telewizyjnego “Śpiewajmy Razem. All Together Now” emitowanego przez telewizję POLSAT. Naukę sztuki scenicznej zaczynałam w 1993 roku w warszawskim “Studio Buffo”. Jestem wychowanką Elżbiety Zapendowskiej. Swoją wiedzę przekazuję ludziom od wielu lat. W 2020 otrzymałam międzynarodowy dyplom trenera głosu Professional Vocal Coach. Aktualnie gram w serialach, prowadzę warsztaty oddechowe i uczę śpiewać :)”

Nasi młodzi wykonawcy prze dwa dni będą szlifować swoje talenty i przygotowywać się do koncertu, który odbędzie się 2 grudnia (piątek) 2022 roku o godzinie 18.00 w auli i Liceum Ogólnokształcącego w Kętrzynie. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

A oto uczestnicy warsztatów: Dudkiewicz Maja, Jankowska Julia, Kwiatkowska Milena, Ławrywianiec Izabela, Mierzejewska Gabriela, Pierzchanowska Agata, Pietkiewicz Wiktoria, Ponikowska Amelia, Szymańska Izabela, Trapik Magdalena, Wicha Damian.

Środki zostały pozyskane z funduszu Miasto Kętrzyn

Dodaj komentarz