You are currently viewing Mamy zwycięzców

Mamy zwycięzców

🎣 W dniach 12 – 15 sierpnia 2022r. na niezwykle urokliwym Łowisko-Kruklin położonym w Gminie Giżycko odbyły się amatorskie zawody karpiowe metodą „złów i wypuść”. Zmagania te organizowane są ku pamięci założyciela łowiska, Śp. Pana Wiesława Laski, a my po raz pierwszy włączyliśmy się w organizację tej wspaniałej imprezy.
👥️️ Do rywalizacji stanęło 10 dwuosobowych drużyn z różnych części Polski: m. in. ze Świętochłowic, Radziejowa, Grajewa, Ełku, Giżycka oraz nasza Sztamowa drużyna z Kętrzyna😉
👍 Wydarzenie przebiegło w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Zawodnikom towarzyszyły dzieci i ukochane zwierzęta domowe oraz kibicujący im członkowie rodzin i przyjaciele. Był czas na dyskusję, wymianę doświadczeń oraz integrację.
🎏 O zwycięstwie przesądzała łączna waga pięciu największych złowionych ryb. Zacięta rywalizacja trwała do samego końca, a ryba przesądzająca o zwycięstwie została złowiona na 3️⃣ minuty przed końcową syreną.
Oto wyniki rywalizacji:
🥇Pierwsze miejsce zajęli Adam i Natalia Linkowscy, którzy zaangażowali całą swoją rodzinę, a waga złowionych przez nich ryb to ponad 56 kg!
🥈Drugie miejsce zajęli Magdalena Formus i Mateusz Jaśkielewicz, którzy do końca zacięcie rywalizowali z Adamem i Natalią.
🥉Trzecie miejsce przypadło drużynie z dalekiego Śląska: Karinie Salwiczek i Damianowi Draszczykowi.
🐟Największą rybę zawodów, tj. karpia ważącego 15 kg, złowił Tomasz Buczyński.
Uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe statuetki oraz wartościowe karty podarunkowe do wykorzystania w sklepie dla karpiarzy. Środki na nagrody zostały pozyskane z Powiat Giżycki, za którego wsparcie serdecznie DZIĘKUJEMY. W uroczystości wręczania nagród uczestniczył Mateusz Sieroński – Wicestarosta Giżycki.
Mózgiem operacji „ZAWODY” i głównym sędzią zawodów był Przemysław Jaśkielewicz, sędzią oraz dobrym „duchem” zawodów – gospodarz łowiska, Darek Todryk. Dzięki nim organizacja, oraz przebieg zawodów były najlepsze na świecie.
DZIĘKUJEMY‼️
P.s 1.: Nasz Sztamowy team – Daniel i Tobiasz – zajęli 8 miejsce i bawili się świetnie 😊😊😊
P.s 2.: Podczas operacji ” ZAWODY” nie ucierpiało żadne zwierzę. Wszystkie rybki wróciły całe i zdrowe do wody😁

Dodaj komentarz