You are currently viewing Głos młodzieży ma moc

Głos młodzieży ma moc

Szczególnie takiej, która jest pełna pomysłów i zapału do działania. Od listopada 2021 roku Asia Skakuj, Amelka Ochocimska, Kinga Polakowska, Iza Ławrywianiec, Maja Karanowska, Weronika Szukis, Julia Trypucka, Julka Chomontowska, Natalia Deszczyńska, Wiktoria Sławecka, Julia Ułasewicz, Niina Gembal i Paulina Powierża realizują własną kampanię społeczną przeciw presji rówieśniczej i brakowowi akceptacji.
Przez tych kilka miesięcy wiele się zadziało:
👉 grupa nauczyła się, jak się pracuje metodą design thinking,
👉 zaprosiła do współpracy swoich nauczycieli i nauczycielki, którzy wzięli udział w sesji sensingowej,
👉 zorganizowała akcję wsparciową dla swoich rówieśników oraz grona nauczycielskiego, której symbolem stały się dinusie origami🦕🦖,
👉założyła i prowadzi własny profil na Instagramie – @dinoprojectketrzyn,
👉 wzięła udział w warsztatach kreatywnego pisania Loesje,
👉 zorganizowała w swojej szkole akcję „Piątek pełen życzliwości”, podczas której młodzież mogła przekazać „dobre słowo” koleżance/koledze.
Nasza grupa rozrasta się, silnie wspierana przez Karolinę Lisowską, Dominikę Gałecką i Maję Król😃 Przygotowujemy się do wielkiego finału…Zbyt wiele zdradzić nie możemy😉, ale najbliższy wtorek będzie najsłodszym i mega dinusiowym dniem w szkole🍦🎂🍩🍨🍪🍫🍭🍬🍰🍧
Szczegóły wkrótce 😁
Ps.: Projekt „Twój głos ma moc ” realizowany jest z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy EOG.

Dodaj komentarz