You are currently viewing WenDo w Kętrzynie

WenDo w Kętrzynie

📢 WenDo to w polskim tłumaczeniu „Droga Kobiet” (od angielskiego „women” i japońskiego „-dō”). Jest to metoda opracowana przez kobiety i dla kobiet, która łączy elementy asertywności, samoobrony psychicznej i fizycznej. Podczas warsztatów kobiety uczą się, jak skutecznie dbać o siebie, jak reagować na różne formy przekraczania swoich granic, na przemoc psychiczną i fizyczną.
🙅‍♀️ WenDo jako metoda asertywności przekazuje wiedzę na temat skutecznych metod komunikowania się i wyrażania własnych potrzeb, emocji, zdania.
😀 WenDo jest warsztatem przeznaczonym dla kobiet i dziewcząt w każdym wieku, niezależnie od poziomu sprawności fizycznej. Nie wymaga szczególnych umiejętności, przygotowania sportowego czy szerokiej wiedzy.
✋ Przyjdź na warsztat, jeśli chcesz:
• nauczyć się skutecznej, spójnej, asertywnej komunikacji,
• rozpoznawania i diagnozowania sytuacji przekraczania granic,
• podejmowania decyzji,
• reagowania na sytuacje przekraczania granic, dyskryminację i przemoc ze względu na płeć i inne,
• samoobrony fizycznej w sytuacjach ataku/napaści,
• przeżyć niezapomniane emocje.
📖 Więcej o metodzie WenDo możesz przeczytać tutaj: https://wendo.pro
Osoba prowadząca:
BARBARA ELŻBIETA WYŁUDEK – inicjatorka i koordynatorka Warmińsko-Mazurskiego Centrum Praw Kobiet (instytucji wsparcia dla kobiet z doświadczeniem przemocy i dyskryminacji), prezeska Stowarzyszenia Kobieta na PLUS, trenerka WenDo – absolwentka I Akademii Treningu WenDo w Krakowie.
Termin warsztatów: 1️⃣ października 2022r.
🎯 Aby wziąć udział w warsztatach, trzeba w terminie do 26.09.2022r. do godz. 12.00 wypełnić ankietę rekrutacyjną dostępną pod tym linkiem: https://forms.gle/oq1FH14yWbcnayzo6
Warsztaty skierowane są do osób w wieku 14 – 19 lat z terenu powiatu kętrzyńskiego.
Projekt finansowany ze środków Europejski Korpus Solidarności realizowany w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem LEVEL UP

Dodaj komentarz