You are currently viewing Co w projekcie „Ciałopozytywnie”?

Co w projekcie „Ciałopozytywnie”?

Hej!
Tu wasi początkujący eksperci od ciałopozyTYwności! Być może zdążyliście już zauważyć gdzieś nasze logo i tym sposobem trafiliście tutaj. Miło nam Was poznać!😀
Celem naszego projektu jest zrobienie co w naszej mocy, by szkodliwe stereotypy i obawy związane z postrzeganiem ludzkiego ciała czy dbaniem o nie, zniknęły raz na dobre. Chcielibyśmy stworzyć dla Was bezpieczną przestrzeń, w której każdy/każda/każde z Was znajdzie coś dla siebie, będzie wolny/wolna/wolne w stawianiu trudnych pytań i dostanie na nie rzetelne odpowiedzi. Mamy nadzieję, że udział w naszym projekcie będzie dla Was okazją do poznania osób, dzięki którym dostrzeżecie, że nie jesteście w tym sami.
Nieodłączną częścią drogi ku akceptacji swojego ciała są narzędzia, którymi od tej pory będziecie potrafili się posługiwać. W tym wszystkim pomogą nam wyjątkowi i pełni pasji goście, których poznacie już niebawem.
Możemy zdradzić, że czekają na Was:
📌 warsztaty dotyczące ciałopozytywności chłopców i dziewczyn
📌 zajęcia z fotografem i grafikiem komputerowym
📌 warsztaty tworzenia własnych kosmetyków
📌 spotkanie z projektantką odzieży
📌 zajęcia z psychodietetykiem
📌 warsztat rzeźbiarski
📌 trening samoobrony
📌 zajęcia dotyczące budowania relacji partnerskich, bezpieczeństwa i ochrony przed przemocą
📌 i na finał: nietypowy koncert.
Chcemy podejmować Ważne dla Was i dla nas tematy. Chcemy rozmawiać o potrzebie bliskości i o świadomej zgodzie i o tym, jak przełamywać kompleksy. Nie zapominamy o potrzebach osób z niepełnosprawnościami oraz o dorosłych – dla nich chcemy zaproponować warsztat o tym, jak wspierać dobrą relację dziecka z własnym ciałem.
Jak już może wiecie, nasze działania będą realizowane przez 1️⃣2️⃣ miesięcy.Projekt finansowany jest se środków Europejskiego Korpusu Solidarności.

Dodaj komentarz