You are currently viewing Małe podsumowanie

Małe podsumowanie

Witamy!
Wakacje w pełni☀️ Dzisiaj na Mazurach jest piękny słoneczny dzień, dlatego pozdrawiamy wszystkich, którzy właśnie wypoczywają i korzystają z zasłużonego urlopu⛵️🏖🏕 Wy jesteście na wakacjach, my po egzaminach maturalnych i rekrutacji na studia😀, dlatego z czystym sumieniem mogłyśmy się wreszcie spotkać i podsumować półroczną realizację naszego projektu.
Przez ostatnie miesiące wiele się działo w kwestii ciałopozytywności i jeszcze wiele działań przed nami. Podczas naszego wczorajszego spotkania wspólnie z naszym projektowym coachem – Monika Karanowska – zaplanowałyśmy kolejne działania, ustaliłyśmy terminy warsztatów z naszymi prowadzącymi i opracowałyśmy plan promocji naszego projektu.
Ważnym elementem projektu jest budżet💰, który wymagał ponownego przeanalizowania i wprowadzenia kilku istotnych zmian. I nie da się ukryć, że my też musiałyśmy mocno zweryfikować nasze wstępne założenia w tym obszarze.
Już na początku września wracamy do Was z kolejnymi warsztatami. Będzie między innymi o asertywności i o tym, jak się bronić przed złośliwymi tekstami/hasłami/zaczepkami na temat naszego wyglądu💪, a także jak dorośli mogą wspierać dziecko w relacji z jego własnym ciałem.
Więcej nie zdradzamy teraz😉 Do zobaczenia wkrótce‼️
Zespół projektowy Ciałopozytywnie w Kętrzynie

Dodaj komentarz