Monika Karanowska

Pedagożka w kętrzyńskim liceum, terapeutka pedagogiczna, nauczycielka wychowania do życia w rodzinie, edukatorka seksualna. Specjalistka w tematach profilaktyki uzależnień i profilaktyki przemocy w rodzinie, członkini komisji przy Burmistrzu Miasta Kętrzyn. Realizatorka wielu projektów dotyczących praw człowieka i edukacji globalnej. Wolontariuszka uhonorowana w 2020 roku nagrodą Amnesty International Polska. W 2021 roku znalazła się wśród dziesięciu nauczycieli w Polsce nominowanych do Nagrody im. Ireny Sendlerowej „Za Naprawianie Świata”. Zawsze zaangażowana w sprawy młodych osób i otwarta na ich potrzeby. Prywatnie mama studenta i licealistki.

 

 

Daniel Sapiński

Specjalista psychoterapii uzależnień, specjalista w zakresie pomocy ofiarom przemocy w rodzinie. Prowadzi terapię indywidualną i grupową w zakresie uzależnień, współuzależnień, przeciwdziałania przemocy w rodzinie, a także zajęcia profilaktyczne i edukacyjne. Związany z Poradnią Leczenia Uzależnień w Kętrzynie, współpracuje z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie, ośrodkami pomocy społecznej, szkołami, zakładami karnymi. Zawsze ma na sercu pomoc drugiemu człowiekowi. Ojciec dwóch nastolatków.

 

 

Daria Zecer

KULTURYstka- animatorka, organizatorka i entuzjastka działalności kulturalnej. Pomysłodawczyni i współtwórczyni Rady Kultury przy Burmistrzu Miasta Kętrzyn, Galerii RastArt przy KCK, stypendium artystycznego Miasta Kętrzyn. Organizatorka wielu wydarzeń artystycznych i kulturalnych w swoim mieście i poza nim. Mama dwójki artystów. Doświadczona „w systemie” nauczycielka, muzealniczka, projektantka wnętrz. Propagatorka wolności od uprzedzeń i stereotypów oraz szacunku dla różnorodności.

 

 

Bogusława Iwona Saik

Psycholog, wykładowca akademicki, diagnosta i psychoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem w pracy na oddziale nerwic oraz w otwartej terapii indywidualnej i grupowej. Prywatnie miłośniczka dalekowschodnich sztuk walki i przesympatyczna osoba, która swoją pogodą ducha hojnie obdarza swoich studentów, współpracowników i pacjentów. Oaza spokoju.

 

 

 

Anna Pawlik

Absolwentka studiów na kierunku bankowość i finanse publiczne. Obecnie pracuje w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kętrzynie, gdzie zajmuje się aktywizacją zawodową i społeczną osób zagrożonych wykluczeniem. Specjalistka od zamówień publicznych. Prywatnie mama dwóch chłopców.

 

 

 

 

Małgorzata Gołębiowska

Wulkan energii:)) Kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Lokalna przedsiębiorczyni, absolwentka studiów na kierunku prawo i administracja.

 

 

 

 

 

Elwira Zuzanna Rzeczycka

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku zarządzanie. Pracuje w zawodzie nauczyciela przedmiotów zawodowych ekonomicznych od 19 lat. Obecnie wychowawca w internacie oraz nauczyciel podstaw przedsiębiorczości. Uwielbia pracować z młodzieżą, jest komunikatywna, otwarta na relacje z ludźmi. Mistrzyni świata w działaniach organizacyjnych – ma trójkę dzieci:))

 

 

Małgorzata Biały

Starszy specjalista pracy socjalnej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kętrzynie oraz członek Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Certyfikowany Specjalista Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia PTP oraz Pogotowia Niebieska Linia IPZ. Współrealizator oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych według Modelu Duluth. Żona, mama dwójki dzieci.

Paweł Karanowski

Absolwent studiów na kierunku politologia. Wielki pasjonat fotografii i motocykli.