You are currently viewing Nasi wolontariusze

Nasi wolontariusze

Joanna Skakuj

Nazywam się Asia i jestem uczennicą pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie. Uwielbiam gotować, oglądać seriale, słuchać muzyki oraz czytać książki. W wolnym czasie biorę udział w lokalnych wolontariatach, ponieważ czerpię z tego ogromną satysfakcję, zdobywam nowe doświadczenie i mogę pomagać innym.

 

 

Kinga Polakowska

Mam na imię Kinga. Interesuję się muzyką. Kocham czytać książki i grać na akordeonie. Wolne chwile lubię spędzać z rodziną i przyjaciółmi.

 

 

 

Patrycja Kościńska

Nazywam się Patrycja. Uwielbiam gotować i piec  w wolnych chwilach. Dużo radości sprawia mi również układanie nowych playlist i słuchanie muzyki. Na wyjazdach ze znajomymi zawsze jestem fotografem.

 

 

 

Amelia Ochocimska

Hejka! Jestem Amelka i mam 15 lat. Bardzo lubię czytać książki, szczególnie z gatunku fantasy. W wolnym czasie chodzę na spacery z moim psem.

 

 

 

 

Maja Karanowska

Mam na imię Maja. Interesuje się fizyką. Moim hobby jest granie na basie i jazda konna. Lubie czytać książki.

 

 

 

 

Julia Trypucka

Hejka, mam na imię Julka! Od wielu lat jeżdżę konno, obecnie uczę się też gry na pianinie. Jestem wielką miłośniczką kryminalistyki.

 

 

 

 

Izabela Ławrywianiec

Jestem Iza. Interesuję się muzyką, a w wolnym czasie śpiewam przy gitarze lub pianinie. W przyszłości chciałabym pomagać ludziom i sprawiać, aby byli bardziej pewni siebie oraz zauważali w sobie jak najwięcej piękna.

 

 

 

Weronika Szukis

Nazywam się Weronika. W wolnym czasie lubię malować i spędzać czas z bliskimi osobami. Interesuję się kryminalistyką i medycyną. Często udzielam się w wolontariatach, które sprawiają mi przyjemność i dają mi możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

 

 

Adam Gut

Cześć! Nazywam się Adam i chodzę do technikum weterynaryjnego. Moją pasją są zwierzęta, staram się ograniczać spożywanie mięsa i pomagam bezdomnym kotom znajdującym się w mojej miejscowości. W wolnym czasie lubię jeździć rowerem i chodzić do lasu.

 

Dodaj komentarz